OSTA

ASBIS tarnib laias valikus IT tooteid oma klientidele Eestis. Külasta Asbise edasimüüjate loetelu, et leida kõige lähemal asuv IT pood

 

Intel kujundab tehnoloogia tuleviku

Intel hoiab kindlat liidrikohta toodete ja tehnoloogiate disainimises ja tootmises, mis on pilveteenuste ja üha nutikama ühendatud maailma toimimises määrava tähtsusega. Intel pakub arvuti-, võrgu- ja sideplatvorme erinevates valdkondades tegutsevatele klientidele, sealhulgas originaalseadmete tootjatele (OEM), originaaldisainiga seadmete tootjatele (ODM), pilve- ja sideteenuste pakkujatele, samuti tööstus-, side- ja autoseadmete tootjatele.

Ühtlasi seab Intel uue standardi korporatiivsele vastutusele, kavandades ja teostades olulisi muutusi kõikjal oma üleilmses võrgustikus. Kliimalahenduste edendajana ning mitmekesisust ja kaasamist toetavate algatuste eestvedajana ühendab Intel partnerid, kliendid ja oma üleilmse tehnoloogiaportfoolio, et saavutada midagi imelist.

Kiirenda oma kasvu

Liitudes Intel® Partner Alliance, avaneb sulle juurdepääs kõrgetasemelistele koolituskavadele ning erinevad pädevused, ergutusprogrammid, tööriistad, tugiteenused ning korralik veebikogemus annavad sulle eelise kõige uuenduslikumate lahenduste ja teenuste loomiseks ja müümiseks.

Lisateave liikmelisuse eeliste kohta.

Intel Products

 


Protsessorid

Serveritooted

Intel NUCMälu ja salvestusruum

Süsteem ja seadmed

Juhtmevabad tooted


Tehnoloogiad

Etherneti tooted